STŘÍPKY A ZPRÁVY

Tak když jste se dostali sem, tož Vás tu vítáme. Nic moc tady néni, ale ono se to postopně bode plnit, jak nás něco napadne.

Tak nějak, stalo se, nestalo, stalo ...

11.9.13  Akáda, Akáda a Akáda - Když máte stroj času, jste schopni udělat skupinu i z jednoho člověka.

 

1.8.13  Meče blesky drží pejsky - Aneb kdo se nám plete při tréninku pod nohy. Zleva Conie, Buffy, Jessy a Rosel.

BIG

 

28.7.11  TRIČKO, VERZE 2 - upravená verze je tady. (kliknutím jde zvětšit)

BIG

 

28.2.11  TRIČKO, VERZE 1 - tak že by konečně bylo tričko?

BIG

 

29.1.11  BLOUDĚNÍ 3 - Něco málo z našeho bloudění na akcích. V podstatě jsme ani nebloudili. Jeli jsme, jeli jsme, jednou jsme se na křižovatce zeptali na cestu a dojeli jsme na místo. Ale pak mi to nedalo, a porovnal jsem si to s mapou. Takže sjeli jsme z dálnice D1 na Fulnek a měli jsem odbočit na Děrné. Jak jsme to prováděli, je vidět na přiloženém plánečku. Prostě 3 nadjezdy či podjezdy byly trochu matoucí.

12.9.10  Jak jsme udělali jeden tuning naší choreografie FAME. Meče blesky a čarodějnice Gabra Klimkovice 11.9.2010.  Video zde

Před soutěží v Talentmánii. Hudební divadlo Karlín, 1.8.2010. 

soutěž Talentmánie

soutěž Talentmánie

 

22.7.10.  Sken dopisu co jsem dostal Rosic u Brna. Pošta sice chvíli váhala, ale nakonec dopis doručila. A pak řekněte nejsou na poště kabrňáci?

19.8.10  /z došlé pošty/  Ahojky Akádo zasílám Vám opět po roce společné foto z Vochtánky 2010 a pozdrav od Hornojelenských fanoušků.

 

10.6.10  Ohnivá generálka KISS babe4 neboli poprvé ve 4 točících v KISS.

3.6.10  Fantomas a Ježek při tréninku KISS babe Fantomas a Ježek neboli ježek poprvé se zapálenýma pochodněmi.

16.4.10  Jak může vypadat náš  crazy videoklip kde se představí skupina Meče blesky.

10.10.09  Tak naše Zuzana už není Sokolová, ale je paní Kornetová.

Svatební obřad, Akáda jak o svědek nevěsty.

  

Památeční foto skupiny Meče blesky. Teď už jen Tomáš může mít svatbu.

 

3.10.09  Kroppenstedt, focení s autem aneb jak nám to barevně ladí.

 

 

30.9.09  Obměna vozového parku.

 

 

 

 

24.8.09  /z došlé pošty/  Ahoj zdraví vás všechny fans přátelé z Horního Jelení a zde vám posílám pozdrav z Potštejna-Vochtánky  2009 z pozdravem LEVIATHAN.

 

25.7.09  2x foto, Akáda odjel dělat revoluci do latinské Ameriky.

 

 

4.8.09  Návrh nového loga.

 

23.4.09  Na jaře všichni ožili a naše skupina se zformovala v této trénující sestavě:

zleva - Žákis, Akáda, Tomáš, Ježek a sedící Zuzka.

8.3.09  Několik foto jak jsme vyráběli Fame prapory

3.2.09  Zatím testovací ukázka z nového videa  Ohnivá svatba 2008  (již je finálová)

24.12.08  Obrázek od Drakontas

 

3.11.08  Malý záznam z koncertu kapely Queen v Praze na youtube - Queen + Paul Rodgers live in Prague 2008 - Total Edit

2.11.08  Jak to dopadne když Akáda moc točí s ohýnky.

16.9.08  Z jedné zkoušky kostýmů.

2.5.08  Akádovo povídání na rádiu ČRO Olomouc.

18.4.08  Na hradě Bouzov jsme dělali několik vystoupení.  (Teda na rovinu řečeno, je to nejhezčí hrad v české republice. Aby člověk pojal jeho krásu, je nutné absolvovat každý prohlídkový okruh aspoň 3x.  Akáda)  ® virtuální prohlídka

"Po vystoupení v Brandýse nad Labemod fanynky Drakontas

12-26.11.07.  Přiletěli se podívat dráčci-> 

 

7.9.07.  Jeden sken dopisu co jsem dostal od skupiny Los Pupkos. Pošta sice chvíli nevěděla komu dopis doručit. Dokonce to vypadalo, že nedoručí, ale nakonec správně našli moji poštovní schránku.

29.8.07.  Po dlouhé době jsem nakonec sepsal svoje zkušenosti a vytvořil stránky o nauce točení fire show. INFO JE ZDE Je to první vydání, postupně se budou stránky upravovat.

 

  7.8.07.  Jak jsme byli v Německu. Kde se vzala, tu vzala nabídka, udělat vystoupení s prapory v německém Auerbachu. Vzhledem ke vzdálenosti cíle, a to asi 440 km, jsem vyjeli v 1:00 po půlnoci. Musím podotknout, že jsme domů dojeli v 0:30 z předchozího vystoupení na Bouzově. Přeložili jsme bágly a vyjeli. Překládání báglů máme už nějak v krvi a tak to proběhlo hladce. Naše akční trojice, Žákis, Tom a já se vydala napříč českem do německých hájů. Hned zkraje Peťa zabodoval hláškou, "Já kdybych byl tím člověkem co maluje ty lajny po silnici, tak bych jednu zatočil do pole." Pak jsme chvíli rozebírali seřazená auta na poli a jeli dál. Fakt je, že až do Slaného cestu znám a tak vše probíhalo jako po drátkách. Před Chomutovem jsme se setkali se zbytkem výpravy a frčeli do Německa. Nutno podotknout, že to byla 6. cizí země, kde jsem vystupoval, a tak mi to ani nepřišlo, ale Tom zaznamenal rekord. V očích své rodiny se stal cestovatelem, né-li dobrodruhem, máma mu dokonce napekla buchty. V malebném městečku Auerbach se třemi věžemi se konaly oslavy 725 jeho založení.

   Nejdříve jsme si s Petrem dali jedno krátké vystoupeni s prapory na scéně na náměstí a pak byla naše skupina o třech praporečnících a dvou bubenících ze Žatce, zařazena jako předvoj husitské výpravy. Tak jak v naší zemi chodí křižáci, tak v Německu chodí husité.  :-)))  V průvodu jsem šli skoro hodinu, kdy jsme prošli celé město. Mám dojem, že některé ulice si museli vypůjčit jinde, protože tolik ulic jsem nikdy neprošel. A byly neskutečně zaplněné diváky. Ti nám docela často zatleskali. Kdyby věděli jak jsem Tomáše trénoval a dusil s máváním... Na poli za barákem máme vychozené kolečko, naštěstí je po sklizni. Ve finále jsme se blížili ke středu města a sil již kvapně ubývalo a vlastně teď bylo nejvíc diváků a my pořád točili a mávali. Posledních deset minut jsme všichni 3 očekávali konec. Totiž po delší době ty prapory fakt ztěžknou. Po skončení naší účasti jsme se ještě dívali na další účinkující v průvodu a nutno říci, že toho bylo hodně. Od historických vozidel, přes Trabanty až po velké alegorické vozy. Ten průvod šel kolem diváků snad 2 hodiny. 

   Pak už jen byla cesta domu a ta probíhala jako po másle. V Německu jsme jako zpáteční cestu zvolili dálnici a tak do Chomutova jsem jeli jako Širóni. Kdežto kolem Žamberku měl Petr připomínky k mému řízení, kdy 30 km za mnou jel nějaký řidič a pořád dorážel, ale nepředjel. Já jsem jel trochu ostřeji a Petr tak nemohl spát. A co závěrem, během 22 hodin jsme najeli 900km a promávali prapory jedno krásné německé městečko.

7.8.07.  Špionážní foto. Petrovi se narodil Ondra. Tady je foto jak dopadlo, když ho chtěl na chvíli pohlídat. Po 5-ti minutách tvrdě spí. Nutno podotknou, že není vidět, jak je Ondra na rozdíl od otce čilý.

27.7.07.  Jak zazněla na rádiu Haná upoutávka na Keltskou noc 2007 v Plumlově, v které jsem byli slyšet. keltskanoc2007.mp3

4.6.07.  Konečně jsem rozjel rubriku VIDEA

12.4.07.  Pomohl jsem kamarádům s popisem některých ohnivých technik. INFO JE ZDE

30.3.07.  V rubrice CO NÁS DOSTALO je pohled na historii počítačů 4 x Počítač  :-D

 

  29.3.07.  BLOUDĚNÍ 2 - Tuto vzpomínkovou reportáž napsala naše kamarádka Markétka, která jela s Žákisem a se mnou na jedno naše výstupko na hrad Houska. Jako skoro by to chtělo z cenzurovat, ale nakonec jsem to tak nechal, protože každý kdo mě zná, ví že jsem mlčenlivý a s dokonalou znalostí silniční sítě.

bloudění 4.  hrad Houska (2005)  Ohňovka na hradě Houska, severně od Prahy – takový ples, samozřejmě v pozdních hodinách. Předpokládaný odjezd se nám jaksi oddálil tak o dobou hodinku, dvě. Klasika. Ale budiž, když už se vyjelo, byla to krása. (Když zrovna Akáda mlčel.) Když jsme přeletěli sněhové pláně severní Moravy (o jízdě se mluvit nedá), dostali jsme se do podvečerních Čech. Paráda, světlo, jaro, široké cesty, velké cedule. Jak jsme se však blížili k místu určení, nebezpečně se nám začalo stmívat, cesty se tenčili. Po lidech, kteří by nám případně ukázali směr, se slehla zem. Zvládali jsme to, ale slušně, dostali jsme se dokonce tak daleko, že jsme v posledních zbytcích světla mohli spatřit Housku. Tím naše úspěchy končily. 

   (Akádova vsuvka) Někde před hradem jsme podle mapy měli odbočit doprava, a hle objevila se odbočka, no odbočka, silnice se stáčela doleva, a odbočka z cesty byla vlastně rovně. Jeli jsem tam, po 50-ti metrech se cesta zvedla asi tak do sklonu 20%. Po dalších 20-ti metrech to vypadalo na nájezdovou rampu skokanského můstku. Naše auto plné věcí začalo hrabat. Tak jsem couvli a na druhý pokus, přeci se na ten hrad dostaneme. Dojeli jsem o 20 metů dál a hotovo. Tak jsme opět couvali a sjeli na začátek odbočky. A pak se to stalo, kolem nás projelo auto, jelo doleva po té hlavní cestě a pak se stáčelo doprava a nakonec zmizelo vpravo. Ta naše odbočka byla jen taková zkratka skrz táhlou zatáčku o 180°. Takže zkratku jsem objeli a jeli dál hledajíc tu pravou odbočku doprava.

   Najednou jakási polňačka, křižovatka. Dokonce s cedulí, ale člověk může těm dvěma namlouvat jak chce, že ta šipka s nápisem Houska byla opravdu obrácená na levou stranu. První pokus byl do prava. Ale, když jsme zjistili, že se naše hlavy převažují dopředu, usoudil konečně řidič a velitel výpravy, že takto se asi na hrad, který jsme před chvílí viděli na vrcholu kopce, asi opravdu nedostaneme. Tak druhý pokus. Ten už byl správně. (O svých zásluhách se nebudu rozepisovat...) Když jsme dorazili na místo určení, přivítalo nás průčelí obří budovy a hlídač parkoviště, který nás hned poslal dovnitř.

   Po vystoupení nás čekala cesta zpátky – samozřejmě jinou cestou, proč si to dělat jednoduché, když to jde složitě. Akáda navigoval, pamatuju si to jako včera, když mžoural v tom světýlku na mapu a řekl Peťovi to osudné „teď doleva“. S grácií jsme vjeli na nejméně používanou polňačku v širokém okolí. Všichni jsme koukali jak puk do té tmy na poli a hledali jsme tam tu asfaltku, ze které jsme odbočili. Když se přední sedadla dořechtala, vyjeli jsme zpátky a pokusně jsme zkusili štěstí na další odbočce. Do konce cesty už jsme jen pokoušeli mikrospánky a zrádnost mapy, ale dojeli jsme domů živí a zdraví. Ať žije Akáda navigátor!

...........................

10.3.07.  Jak je to vlastně s naším ohnivým šou? Malé vědecké pojednání  :-D

 

  27.2.07.  BLOUDĚNÍ - Protože přes zimu se nic moc neděje, tak je tu jedno zavzpomínání na to, jak je možné bloudit.

bloudění 1.  Tábor (2004)  Takhle jsme jeli do města Tábor, do Housova mlýna, kde byl festival historických bojovníků. Asi tak v sobotu po obědě dojedeme do centra Tábora. V centru vymeteno asi jak po nájezdu husitů, ale nakonec objevíme chodce, kterého se poptáme na cestu. Naprosto marně, kókal na nás jak na moravské zjevení a zahuhlal, že neví. Nakonec asi 4. člověk nám řekl, že na velké křižovatce doleva pak dolů a před mostem doleva a tam to najdeme. Teď už víme, že jsme odbočili o něco dřív, ale cesta vcelku probíhala podle popisu, až jsme po chvilce dojeli na nábřeží Vltavy, kde jsme očekávali nějaký mlýn. Mlýn nikde, ale procházel tu pán s kočárkem, a ten po dotazu na Housův mlýn se zamyslel řka, že je to na druhé straně Tábora. Máme jet nazpátek po parkánu u něčeho uhnout doleva a znovu doleva a...... Tak jeli jsme nazpátek netuše co myslel po parkánu, doleva a doleva, kličkování v historickém jádru a ...... a potkali jsem se s naším pánem s kočárkem, který šel naším směrem. Ten jenom ukázal rovně a řekl "na 3. doleva". Další pokus, doleva, doleva, kličkování centrem Tábora a jsme opět u pána s kočárkem. Pán se chytl za hlavu a už pouze rukou ukázal rovně a doleva. Tentokrát jsme asi odbočili správně protože jsme dojeli na místo kde byl semafor a to jsem se již dozvěděli, že dál je ten hledaný mlýn. Pak jsme už dojeli v pořádku. Slečna hosteska si vyslechla naši lapálii o hodinovém bloudění a říkala "ale od Prahy jsou všude cedule". Netušila že z Moravy se do Tábora nejezdí přes Prahu.

bloudění 2.  Aš (2004)  Největší kofbojka našeho putování. Měli jsem vystupovat v Aši, a to hned zrána v průvodu a poté odpoledne a večer na okraji Aše v Dolních Pasekách vzdálených asi 4 km. Aby vše proběhlo hladce měli jsme již večer dojet do Pasek a tam přespat. Přeci jenom máme zkušenosti a tak až k ceduli města Aš to šlo vše bez problému. Bylo něco po půlnoci a po minutí cedule jsme zavolali Dejvovi, což byl organizátor akce. Dejv vysvětlil "Jeďte doprava na Paseky a až budete na takovém placu, jakoby parkovišti jeďte vlevo do zákazu vjezdu. Pak uhnete doprava a přes potok nahoru." Jak řekl, tak jsme udělali. Po nějakých x metrech jsme viděli vyjeté koleje doprava, zahnuli jsme a přebrodili potok. Pak následovala jízda kamsi do kopce, asi do tramtárie, protože nikde nic nebylo, ač tam měla být ta hospoda kde byl sraz...... Tady jsme to vzdali, ani jsme nevěděli jestli nejsme v Německu či NDR, prostě jsme zavolali o pomoc. Sláva mobilům. Dejv po té co jsme mu vylíčili přebrodění potoku naším autem se chytal za hlavu, řka "doprava jste měli uhnou přes mostek". No, druhý pokus proběhl OK a my se s Dejvem po chvíli šťastně setkali.

   Dovětek. Když jsme poprvé volali od cedule Aš, říkal nám Dejv "někde tam musí být skupina Los Pupkos teď mi volali, že jsou u cedule". Sice nějaké auto kolem nás projelo, ale zmizelo kdesi v dáli a  tak jsem to neřešili. A teď to přijde. :-)) Skupina Los Pupkos přijela po nás totálně vyřízená asi za 2 hodiny. Ti to tam měli projeté skrz naskrz.

Ještě jedna  :-)

U nás na Moravě je Aš neobvyklé místo.

bloudění 3.  Studénka (2006) Jedem do Studénky. Až do Vítkova máme cestu najetou a je to v pohodě. Pak nastává zásadní problém kudy dál. Je navržená postupová trasa po místních okreskách. Lexa se ujímá hrdinně navigace. Dojedeme do Fulneku, na jakousi divně rozvětvenou křižovatku, před níž Lexa prohlásí "Hlavně nesmíme jet na Odry" a pak křižovatkou projedeme. Po 7-mi kilometrech jsme v Odrách. Jet s Lexou do pekla tak tam určitě dojedeme i kdyby cesty nebylo. No nebyl moc čas a tak jsem mu ani nedal pořádné kázání. Otočili jsme to, a nazpět do Fulneku, na tu správnou cestu. Dál jsme to již potrefovali v pohodě a do Studénky dojeli.

   Já nevím jestli to mám říci, ale na zpáteční cestě jsme stihli ještě jednou někde kolem toho Fulneku zakufrovat. Od té doby platí zásada, že Lexa může sedět vpředu jen když řidič zná cestu zpaměti, jinak ani náhodou.

...........................

7.1.07.  Napsali nám .... z pošty Akádovi - leden 2007 " Zdravím, právě jsem shlédnul ....."

18.10.06.  V Pandořině skříňce (čti více info) je nové povídání o jedné svatbě a o pěkných písničkách.

10.10.06.  Chcete si udělat test na logické myšlení ?  ZDE HO NAJDETE

19.9.06.  Stvořil jsem novou rubriku HRADY A ZÁMKY kde je takový stručný seznam míst kde jsme všude vystupovali.

   A protože jsem se prohrabával staršími fotografiemi našel jsem jednu tuto.

Foto zachytilo ohnivou můzu těsně před polibkem. 

 

  28.7.06.  Plumlov, festival Keltská noc. Akáda se na chvíli stal oporou skupiny High Time.

Po létech dřiny a trpělivého učení všech akordů, se Akáda postavil na pódium a hrál jen se hory zelenali.

 

Video je zde ->  Keltská noc Plumlov 2006 High time + host Akáda

   

5.7.06.  Hasičská oslavy v Horním Třešňovci. Akáda neodolal vystavené Tatře 805 a musel se podívat na oheň z druhé strany.

  

Akáda se řítí na plné pecky k blízkému požáru. Na místě dostává zprávu, že již všechno zhořelo.

  

1.7.06.  Opět jsme se po dlouhé době doslali do ciziny. Tentokráte jsme poctili rakouské město Pottendorf naší ohnivou šou. Na celé akci bylo zajímavé to, že nás tam vezl náš kamarád Puškin, který má v autě GPS navigaci. A tak jsme celou cestu slyšeli rady jako odboč doprava, doleva, jeď v pravém či levém pruhu a tak podobně. Prostě žádná zábava jak s Lexou, který čte mapu vzhůru nohama a občas nás pošle někam jinam.  :-))

Asi si takovou navigaci taky pořídíme, než pořád bloudit, i když....

 

26.6.06.  Tak tato stránka mě potěšila.... http://bicaii.blog.cz/0606/edward-kelley za chvíli se začne psát i o tyčkovodu na Mars.

 

  12.6.06.  Bouzov i Havlíčkův Brod-Čechovka je za námi... Nějak se to na přelomu měsíce května a června sešlo, že jsme dělali vystoupení na hradě Bouzov, které mimo jiné natáčela televize Morava a druhý den jsme jeli dělat do Havlíčkova Brodu předkapelu :-)) finské kapele Stratovarius.  Prostě před nástupem Straťáků jsem si vystřihli naše ohnivé šou. Pro toto vystoupení jsme natrénovali dvě nové choreografie "FAME" a "KoMET". Zvláště FAME na hudbu od skupiny Salamandra byla hodně průkopnická, protože jsem si s Žákisem odzkoušeli točení kdy těsně mezi námi stála naše kamarádka Hvězdi. Ta na tento bláznivý krok přistoupila, po té co se dozvěděla, že za odměnu (pokud neshoří) uvidí Straťáky. A tak jsme v průběhu května trénovali figury a dávali dohromady jednotlivé části skladby. Vše vyvrcholilo ve čtvrtek 1.6. na hradě Bouzov, kde jsme to konečně odzkoušeli ve třech a doladili všechny figury a přechody mezi nimi. Po té co přijeli z televize si nás natočit, jsme v premiéře tuto skladbu poprvé s ohni předvedli právě pro kameru. Redaktorce se to nakonec tak zalíbilo, že si na závěr stoupla také mezi nás. :-)))) Druhý den v pátek jsme to samé předvedli na Čechovce a k tomu přiložili druhou novou pecku KoMET. A tak uvidíme co bude dál, zda navštívíme nějaký další fesťák.... moc by jsme chtěli.

Zde je několik  FOTO Z ČECHOVKY

Zde je video z vysíláni:  VIDEO - TV Prima/MORAVA                                                    Akáda

 

  1.5.06.  Beltine 2006 je za námi. Poprvé jsme si vyzkoušeli ohnivou šou v jednom kuse a to pouze v provedení Akády a Žákise. A aby to pořádně vypadalo, bylo provedení hodně našlapané. Začali jsme duem s dlouhou tyčí, pak následovala naprostá novinka s pochodněmi, jenž dostala název KANGRO. Po té si dal Akáda jedno sólo s pochodněmi, kdy ve finále zatočil ohně kolem Hvězdičky (naše fanynka) a pak následoval Žákis s řetízky. Pátá skladba s názvem PRINCESS byla opět duo s pochodněmi. To už jsme měli tak sil akorát na to, abychom uhlídali jestli se opravdu nepomlátíme. A protože diváci byli o půl čtvrté ráno sqělí, přidali jsme jednu skladbu navíc a to jsme si opravdu koledovali o naložení do připraveného záchranného vozu. Nakonec jsme všechno zvládli a děkujeme obecenstvu, že nás výborně povzbuzovali.  V sekci VIDEO-UKÁZKY umístěna ukázka z ohnivého šou na festivalu BELTINE 2006.  VIDEO - BELTINE 2006

 

22.4.06.  Na památku schovaný jeden plakát.

 

 

17.4.06.  V Pandořině skříňce (čti více info) Video BUM BÁC: jsou 3 nová videa. Prostě jen tak. 

 

5.4.06.  Celkově byl upraven FAN BOX. Přibyly v něm kapitoly jako Obludárium, Video FAN,  Zamilované dvojice a tak. A je nově setříděna podkapitola PANDOŘINA SKŘÍŇKA.

 

1.3.06.  Po dvou letech jsem poslal mail do krabičky na mýdlo na stránce Briana Maye. A tam mě umístili odkaz na moji stránku. Hledej pod nadpisem: FIRE DANCE TO QUEEN MUSIC.

http://www.brianmay.com/queen/queennews/queennewsmar06a.html

 

9.12.05.  Takto blízko jsme se dostali ke Karlovu mostu, když jsem vystupovali v tanečním klubu Lávka. Ještě chvíli trpělivosti a budeme vystupovat na něm. Tady je kousek videa z tohoto vystoupení.

 

29.1.06.  Tak jsme s Žákisem předělali nabídku ohnivé šou, a protože nám bylo líto se rozloučit se s fotkami ve staré nabídce, dáváme možnost k nahlédnutí ZDE.

 

9.9.05.  Tak jsme vyrazili na Slovensko. Na posledních 30 kilometrů si sedl za volant Žákis a vesele uháněl k Banské Štiavnici. Jedeme do kopce a před vrcholem nás dopravní značka informovala, že mírným obloukem doprava je Štiavnice a odbočkou doleva je nějaká vesnice. Skutečnost byla taková, že mírným obloukem doprava byla lesní cesta, mírným obloukem doleva Štiavnice a úplně doleva vesnice. No a v té rychlosti to bylo takové zmatené a tak jak jsme rychle radili "doprava..né doleva... né doprava..." si to Žákis vzal rovně. Ještě, že máme na autě brzdy.

  A tady jsou dvě fotky. Horní foto - ta cesta vlevo od řidiče vede do Banské Štiavnice a napravo je vidět kousíček začínající lesní cesty (takový hrubý asfalt).

Na dolním fotu je vidět kde naše auto skončilo při brždění. A to již kousek couvlo.

 

30.7.05.  Na Keltské noci bylo odhaleno tajemství. Akáda má 4 ruky a proto mu jde tak všechno pěkně od ruk. Zlí jazykové ovšem tvrdí, že mít 4 levé ruky je fakt na p.....í .

 

21.7.05.  Akáda si jen tak bokem zajel do Prahy na casting do filmu "Obsluhoval jsem Anglického krále" na roli číšníka pobíhající s horou talířů :-))).

 

17.7.05.  Po té co se skupina Valmont rozdělila na dvě poloviny, tak nemá kvalitní točiče. Proto jim Akáda zahostoval v jejich programu Muži v černém. Po té co na sebe strhnul většinu pozornosti ho museli členové skupiny Valmont odtáhnout z jeviště. :-)))

31.12.04.  Malá ukázka našeho suchého humoru v rozhovoru mezi Akádou a Žákisem, když projížděli nějakým městem při jízdě na vystoupení. Akáda jel jak širón po prostředku silnice, jelikož nikde nebylo ni živáčka. Na silnici se ovšem objevil střední odbočovací pruh doleva.

 Žákis: "Nechtěl bys jet ve svém pruhu?"

 Akáda: "To je jedno hlavně když jedem po silnici."

Mezitím se náš odbočovací pruh změnil na odbočovací pruh pro protijedoucí vozidla.

 Žákis: "A nevadí ti, že jsi v protisměru."

 Akáda: Povyhrne obočí, jede dál rovně a myslí si svoje.

 

14.12.04.  Reportáž ze zámku v Brandýse nad Labem na serveru český šerm čti předposlední odstavec.

 

16.8.04.  Už jsem si zvykl, že se objeví jméno skupiny na plakátech, ale aby se vedle sebe dostaly dva plakáty skupiny MEČE BLESKY a jeden plakát cyklistického závodu, který jsem spolupořádal, tak to mě dostalo. Na tom plakátu ze Sovince nás sice nazvali přízrak z temné věže, ale to se stává. Zvlášťní je, že lepič to tak opravdu vylepil vedle sebe na plakátovací ploše, která měří 2,5 x 4 metry. :-)))

4.4.04.  Poslal jsem odkaz na stránku Briana Maye.

http://www.brianmay.com/queen/queennews/queennewsmar04.html

A od té doby je tam odkaz na Akáda Dances to Queen.

Hledej pod nadpisem: VIDEO FOR ALL QUEEN FANS AND ADMIRERS

 


 

 

<- zpět

 

 

hlavní stránka - Meče blesky